Rezervace squash
Rezervace online
Děkujeme sponzorům

ALKA-BYT

AZ OKNA

FERRUM s.r.o.

Tesařství MAKÁTO

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

město Moravské Budějovice

Optik Frič

VSPORT.CZ

Fond Vysočiny

Pekařství Kapinus

V roce 2002

Pořádané akce v roce 2002

5.ledna :
– mistrovství orla v silničním běhu v Moutnici, zůčastnili se Lenka Suchá a br. Jaroslav   Scherrer, který již po čtvrté obhájil putovní pohár, který se stal jeho vlastníkem.Lenka obsadila  6. místo.
3 – 6.ledna :
– proběhla v našem městě tříkrálová sbírka. Této akce se zůčastnili naši členové.
13.ledna :
– Znojemský pohár, za muže veterány Jaroslav Scherrer na  5 km obsadil 2. místo .
26.ledna :
– výroční členská schůze. Ve 14 h byla sloužena mše sv. za zemřelé členy Orla a na poděkování. Další pokračování   bylo v kult.středisku. Při této příležitosti dostali pamětní list tyto jubilanti :80 roků Jiřina Veselá, 75 roků   Marie  Nevoralová a Libuše Bartošová, 70 roků Anežka Mikešová, 65 roků Marie Mikešová, 60 roků Jana Hušková,   Anna   Skocmánková a Ludvíl Jedlička. Nejaktivnějším členem byl vyhlášen br. Jaroslav Scherrer, který absolvoval   28  závodů, jako dík obdržel vecný dar.
27.ledna :
– br. Jaroslav Scherrer běžel čtvrtý závod Znojemský pohár za muže veterány na 12.6 km a obsadil 2.místo .

9.února :
– probíhal v Kněžicích župní turnaj ve florbalu. Naše mužstvo obsadilo 4.místo.Složení: Petr a Pavel Žák, Antonín   Vidourek, Roman Fiala, Marek Albrecht.


22.února :
– zasedání župního předsednictva tělovýchovné rady. Tohoto zasedání se zůčastnil br. Stanislav Žák – starosta naší župy   a br. František Nevařil a Petr Žák za tělovýchovnou radu. Na zasedání se schválil plán činnosti na rok 2002.
2.března:
– naše jednota uspořádala jarní plavecké závody ve šk. bazénu. Zůčastnili se jednoty : Jaroměřice,Kněžice, Luka   n/Jihlavou,Měřín,Polná,,Telč,Třešt a naše jednota.Zůčastnilo se 85 dětí.
Za naší jednotu získali medaile tito členové :
nejmladší kategorie: 3.místo Natálie Stejskalová
z žáků 1.místo Lukáš Nevařil
nejmladší žákyně 3.místo Lenka Novotná
mladší žákyně 2.místo Anna Kračmarová
starší žákyně 2.místo Dana Zelenková, 3.místo Lenka Suchá.
8.března:
– 13 starších žákyň a 2 vedoucí (Jana Nykrmajerová a Radka Hrůzová) prožili víkend v Mladonovicích od pátku do   úterý. Zde nechyběl bohatý program a výlety do okolí.
10.března :
– župní sjezd v Kněžicích. Delegáti: bratr Žák Stanislav,sestra Ludmila Nevařilová, sestra Marie Žáková, sestra Dana   Zelenková, bratr František Nevařil. V 8h byla v místním kostele mše sv..Po ní byl zahájen sjezd, který zahájil a vedl   br. Stanislav Žák.Ustředí zastupoval generální sekretář br. Kotík a br. Juračka. Pak následovala zpráva o činností,   kterou přečetla sestra jitka Kalčíková. Po župní zprávě byl oceněn za zásluhy o obnovení orla v Jaroměřicích   n/Rokytnou bratr Vobůrka při příležitosti 80.roků. Obdržel čestné uznání a stříbrnou paketu. Zprávu o hospodaření   přečetla ses. Šindelková. Na ústředí je 14 440 členů. Po diskusi byl sjezd ukončen s přáním větší spolupráce.
13.dubna :
– v Kněžicích probíhal župní florbalový turnaj mužů. Zůčastnila se mužstva z těchto jednot: Kněžice, Polná, Telč a   M.Budějovice.Výsledky : 1. Moravské Budějovice (Pavel Žák, Roman Fiala, Petr Nevařil, Ant. Vidourek,Václav   Kračmar).
24.dubna :
– zasedání župního předsednictva a tělovýchovné rady v Kněžicích. Na programu bylo schválení župních sportovních   akcí a vyrovnání dotací. Zůčastnil se br. Stanislav Žák a br. František Nevařil.
4.května :
– oblastní kolo ve florbalů mužů v Kněžicích. Naše družstvo ve složení: Pavel Žák, Petr Nevařil, Roman Fiala, Ant.   Vidourek, Jarda Pytlík a Václav Kračmar skončili na 3.místě a nepostoupili (postupoval jen první). Zůčastnili se   jednoty: Kněžice, Telč, Polná, Zidenice, Měřín, Moravské Budějovice.
18.května :
– přespolní běh v Olešnici. Za teplého počasí odjeli bojovat o medile tito běžci: Jana Scherrerová, Eva Karlíková,   Natálie Stejskalová, Lenka Novotná, Marie a Lída Nevařilová,Lukáš Nevařil, Lenka Suchá, Jaroslav Scherrer, Štěpán   Saidl, Pavel Tvrdý, Monika Jelečková a Anna Kračmarová.
25.května :
– školení táborových vedoucí
13.června :
– vystoupili dvě skupiny děvčat na Třebíčském náměstí na přehlídce „Sport pro všechny z asociace sport pro všechny“.   Ve skladbě Kuřátka vystoupili nejmenší cvičenky.
15.července – 22.července:
– 8 starších žákyň se vydalo se dvěma vedoucími(Jana Nykrmajerová, Radka Hrůzová) na sportovně turistické   soustředění do Svaté Máří na Sumavě. Ubytování bylo zajištěno na faře, děvčata podnikali pěší i autobusové výlety   do okolí jako je např. Vimperk, Volyně, Volary, Boubín atd.
21.července :
– župní orelská pout v Kostelním Vydří. naše jednota se zůčastnila i s praporem. Bratr Jaroslav Scherrer tam běžel solo   maraton z Mor. Budějovic, trasa byla dlouhá 44 km.
17.srpna :
– mistrovství železničářů Vnorovy. Jana Scherrerová se zůčastnila a v běhu na 300 skončila na 1.místě.
Jaroslav Scherrer běžel 10km a doběhl na 6 místě.
25.srpna :
– orelská pout na Svatém Hostýně. Letos se zůčastnila jen malá skupina s orelským praporem.
19.září :
– naše jednota se tradičně zůčastnuje běhu Teryho Foxe za doprovodu dospělích.
6.října :
– v České Třebové probíhalo mistrovství republiky v přespolním běhu a mistrovství orla VII.ročník memoriálu Fr.   Jindry. Trat závodu byla v areálu SKI – HORY u České Třebové. Z naší jednoty se zůčastnili – Eva   Karlíková  (2.místo), Jan Karlík(1.místo), Monika Jelečková(na 1km – 5 místo), Lenka Suchá (2km – 4.místo).
26.října :
– uspořádala naše jednota již druhý ročník přespolního běhu P.V. Kosmáka. Závod probíhal opět v areálu staré   plovárny za účasti 99 závodníků. Závody zahájil starosta města ing. Jan Nekula. Závod komentoval z rádia Proglas   mgr. Milan Soba. Závodu se taky účastnil jihom. hejtman Juránek na 5 km, počasí ale nepřálo, každou chvíli pršelo.Z   naší jednoty se účastnilo 15 závodníků. Výsledky: Markéta Pálenská 3.míst, Alena Záková 2.místo, Stepán Saidl   300m   – 2.místo. Tuto akci sponzorsky podpořil městský úřad a firma Ferum Stanislava Karlíka. Zůčastnili se   tyto města: Brno – Židenice, Blažovice, Dolní Bojanovice, Blížkovice, Dukovany, Hrubšice, Jaroměřice n/Rokytnou,   Jihlava, Kněžice, Mor. Krumlov, Lukov, Martínkov, Náměšt n/Oslavou, Okříšky, Olešnice, Oslavany, Perná, Praha,   Příslatice, Šebkovice, Třebíč, Znojmo a Moravské Budějovice.
9.listopadu :
– podzimní plavecké závody Kubišovy župy které se tradičně konají v bazénu ve škole Havlíčkova. Zůčastnilo se 83   plavců z těchto jednot : Jaroměřice n/Rokytnou, Kněžice, Měřín, Polná, Telč, Třešt a Moravské Budějovice. Z naší   jednoty se umístili: Marie a Ludmila Nevařilová – 3.místo, Lenka Suchá – 2.místo, Dana Zelenková – 1.místo, Aneta   Ferdanová – 3.místo, Antonín Saidl – 1.místo . Ceny věnovala firma Ferum a městský úřad.
3.prosince :
– přišel k dětem do cvičení sv. Mikuláš s dvěma anděly. Děti zazpívaly, přednesly básničky, pak po zásluze obdarováni
14.prosince :
– probíhal v Jaroměřicích n/Rokytnou župní turnaj ve florbalu v kategorii od 15 let. Zůčastnilo se 12 mužstev z těchto   jednot: Jaroměřice 3x, Kněžice 3x, Telč 3x, Polná 2x, Moravské Budějovice (Petr nevařil,Pavel Žák,Fiala   Roman,Kračmar Václav,Pytlík Jarda)

 

Napsat komentář

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rychlé novinky
Cvičení pro děti a rodiče od 29.9.2020

[číst dál...]

Literární soutěž

[číst dál...]

Mariánský maraton 2020 – výsledky

[číst dál...]

Pouť do Babic 2.8.2020

[číst dál...]

Mariánský maraton 2020

[číst dál...]

Pozvánka na seminář 24.6.2020 od 17.30 v restauraci Bílý dům

[číst dál...]

Nabídka příměstských táborů na prázdniny

Přihláška na Kreativní týden zde. Potvrzení o zaměstnání od obou rodičů ke každé přihlášce ke stažení zde. Přihláška na letní příměstský tábor zde. Potvrzení o zaměstnání od obou rodičů ke každé přihlášce ke stažení zde. Přihláška na letní příměstský … [číst dál...]

Omezení aktivit v orlovně

S ohledem na vyhlášení nouzové situace v ČR rušíme od pondělí 16.3.2020 do odvolání veškeré volnočasové aktivity pro děti a mládež a také všechna pravidelná cvičení, spinning a squash. Obnovení činnosti bude zveřejněno na našich stránkách. Víkendovka pro děti ve dnech … [číst dál...]

Ztráty a nálezy po letošním maratónu

[číst dál...]

Dopolední herna

[číst dál...]

Naše anketa

Jak se Vám líbí nový kurt na SQUASH?

Zobrazit výsledek anket

Nahrávání ... Nahrávání ...
Nejnovější komentáře