Rezervace squash
Rezervace online
Děkujeme sponzorům

ALKA-BYT

AZ OKNA

FERRUM s.r.o.

Tesařství MAKÁTO

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

město Moravské Budějovice

Optik Frič

VSPORT.CZ

V roce 2001

Pořádané akce v roce 2001

6.ledna :
– 11. ročníků „Memoriálu účastníků 2. zahraničního odboje“ , který byl zároven mistrovstvím orla v zimním silničním běhu v   Moutnici se zůčastnil br. jaroslav Scherrer a za muže veterány obsadil 1.místo a obhájil putovní pohár z lonského roku. jeho dcera   v běhu na 50m doběhla na 2.místě.


7.ledna :
– Unanov „FLITE sport GROSS“ běh na 12km, Jaroslav Scherrer získal za muže veterány 1.místo
21.ledna :
– přespolní běh „ELMO – Znojmo“ Jaroslav Scherrer získal za muže veterány na 7 km 1.místo
27.ledna :
– výroční schůze, ve 14h mše sv.,poté pokračovala v měst. kult. středisku za účastí těchto hostů: ing. Jan Nekula, pharmDr. Jitka   Kalčíková(sekretářka župy), ing. Josef Kalčík(místostarosta župy) p. kaplan Ondřej Matula. Schůzi zahájil br. Žák Stanislav   (starosta naší jednoty), po uvítání všech přítomných jsme uctili památku zemřelého br. Jana Karlíka.Následovali zprávy o činnosti   (četla sestra Sálková), všechny zprávy jsou uvedeny pořadači. Bratr Jaroslav Scherrer byl vyhlášen za nejaktivnějšího člena naší   jednoty a odměněn diplomema věcné dary(absolvoval 19 běžeckých závodů). Sestra Šálková oznámila rezignaci na funkci jednatele   a je třeba obsadit i funkci pokladní za sestru Evu Karáskovou, která odjela pracovně do USA.
10.února:
– zemřela dlouholetá členka orla sestra Ludmila Čechová ve věku nedožitých 81 let
11.března:
– župní sjezd poprvé v Kněžicich. Z naší jednoty se zůčastnili: br. Žák Stanislav, sestry Žáková Marie, Zelenková Dana, Nevařilová   Ludmila a Šálková Ludmila. V 8h byla mše a pak se přešlo do nové orlovny, kde následoval župní sjezd. Bratr Zák zahájil schůzi a   dále pokračovala sestra Kalčíková ve zprávách o činnosti župy.sestra Neuwirtová odstupuje z funkce župní hospodářky a bratr   Janata je vážně nemocen. Župní hospodářkou byla zvolena sestra Šindelková a předsedou revizní komise bratr Matějíček. Také   byli předány květiny a čestné uznání sestře Šálkové, která také odstupuje. Bratr Juračka se snažil přiblížit financování a ekonomiku   orla.
21.března :
– schůzka rady na faře, přítomní: starosta jednoty br.Žák, místostarosta br. Nevařil františek, náčelník br. Jaroslav Scherrer, sestra   Ludmila Nevařilová sestra Žáková Marie, Zelenková Dana, Kovářová Ludmila a Šálková Ludmila. Na programu bylo doplnit radu   novými členy: funkci jednatele budou vykonávat sestry Zelenková Dana a Žáková Marie, hospodářkou byla zvolena sestra   Kovářová Ludmila.
28.dubna :
– plavecké župní závody, zůčastnili se tyto jednoty: Jaroměřice n/Rokytnou, Kněžice, Měřín, ostatní župy nepřijeli z důvodu   porouchání autobusu. Celkem se zůčastnilo 72 dětí.
12.května:
– se konal v Moutnici malý fotbal seniorů o Moutnický pohár. Znaší jednoty se zůčastnili tito fotbalisté: Nevařil František, Málek   František, Novotný Vlasta, Juránek, Karlík Stanislav,Kračmar Václav. Umístili se na 4. místě .
26.května :
– přespolní běh „Memoriál profesora Leopolda Benáčka“ v Olešnici. Znaší jednoty se zůčastnilo 15 dětí. Vybojovali celkem 8   medailí a 2 poháry.
30.května :
– na faře se konala schůze rady. Jednalo se o zajištění lehkoatletických závodů, které naše jednota pořádá.
31.května :
– zemřela dlouholetá členka orla sestra Antonie Kračmarová ve věku nedožitých 81 let.
3.června :
– v městském kulturním středisku probíhali letnicové slavnosti. Dvě skupiny orelských děvčat přispěli svým vystoupením.
9.června :
– probíhali na stadionu lehkoatletické závodyve čtyřboji žactva. Zůčastnilo se 73 závodníků a naše jednota získala 12 medailí z toho   6 zlatých, 4 stříbrné a 2 bronzové. Ceny sponzorovala firma FERUM .
19.června :
– opékání špekáčků s dětmi s přáním hezkých prázdnin.
23.června :
– v Ivančicích probíhaly ústřední závody žactvan ve sportovní gymnastice. Naše 3 děvčata obsadila 1.místo (Novotná Lenka), 4.místo (Nevařilová Lenka), 13.místo (Procházková M.).
24.června :
– triatlonový klub Znojmo uspořádal běh Unanovem. Naše umístění: na 100m – 1.místo Eva Karlíková, 2.místo Jana Scherrerová,   na 280m – 1.místo Karlík Petr, na 560m -2.místo Karlík Jan, Jaroslav Scherrer na 5 km získal 2.místo .
22. – 24.června :
– se starší žákyně zůčastnili víkendového soustředění v Mladoňovicích v soukromém objektu.
20.srpna :
– vypraven autobus na orelskou pout na Svatý Hostýn, zůčastnilo se 13 členů.
16.září :
– setkání župních starostů a cvičitelů v Kněžicích – plánování akcí.
20.září :
– běh Teryho Foxe.
29.září :
– mistrovství orla v malém fotbalu v v Petrovicích u Nového města na moravě. Zůčastnili se: Petr a Pavel Žák, Petr a Pavel Nevařil,   Pytlík Jaroslav, Novotný Vlastimil, neumístili se.
7.října :
– Jaroslav Scherrer absolvoval běh železničářů v Košicích a umístil se na 60.místě.
13.října :
– v Moravských Budějovicích probíhaly slavnosti k 770 letému výročí města. Za jednotu orel se zůčastnila delegace i s praporem.   Také vystoupili s pohybovou hrou starší i mladší děvčata pod vedením Aleny Žákové.
10.listopadu :
– jednota připravila pro veřejnost 1.ročník přespolního běhu P.V.Kosmáka, který se konal v areálu staré plovárny. Reditelem závodu   byl br. Jan Karlík.
18.listopadu :
– zemřel dlouholetý člen orla Miroslav Bulík ve věku nedožitých 87 let.
23.listopadu :
– jednota pořádá župní plavecké závody. Zůčastnilo se 70 závodníků z těchto jednot: Polná, Jaroměřice n/Rokytnou, Kněžice, Měřín, Telč, Moravské Budějovice. Sponzorem cena byla firma Ferum .
1.prosince :
– probíhal v Jaroměřicích n/Rokytnou přebor ve stolním tenisu. Z naší jednoty se zůčastnili Nevařil František(6.místo), Nevařil   Petr(5.místo),   Žák Stanislav ml.(7.místo),  Žák Pavel(3.místo).
4.prosince :
– za dětima do cvičení přišel sv. Mikuláš se dvěma anděli.
9.prosince :
– Jaroslav Scherrer doběhl na 2.místě na 10km v boji o Znojemský pohár.
15.prosince :
– florbal v Jaroměřicích nad Rokytnou, naše jednota měla 2 mužstva – Petr Nevařil, Pavel Vedra, Roman Fiala obsadili 2.místo,   Pavel a Stanislav Žák,  Marek Albrecht skončili na 4.místě.

 

Napsat komentář

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Kalendář událostí
Říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031EC
Rychlé novinky
Tradiční půlmaraton P. Kosmáka – 17.11.2018

[číst dál...]

Zapojte se do úklidu orlovny – pátek 5.10. od 15h

Prosíme všechny příznivce orlovny o účast na pátečním podzimním úklidu orlovny. Zapojte se třeba jen na chvíli a pomozte nám zútulnit společně užívané prostory. Kdy? V pátek 5.10.2018 od 15h Všem ochotným předem srdečně děkujeme!! … [číst dál...]

Čtvrtek – posilování

POZOR ZMĚNA!!! CVIČENÍ VE ČTVRTEK ZAČÍNÁ V 8:30 HOD.  … [číst dál...]

Dopolední cvičení pro rodiče s dětmi

V úterý v 9 hodin. Určeno pro předškolní děti s doprovodem. Pro děti je potřeba zajistit vhodná obuv. … [číst dál...]

Keramika

Od středy 26. 9. 2018 začínáme s keramikou v letošním školním roce. Středy od 9 hodin maminky s dětmi a senioři. Čtvrtek od 15 hodin děti a předškoláci s rodiči. Cena lekce 130 Kč. Zveme všechny nadšence. … [číst dál...]

Cvičení s Kájou

V úterý 2.10.2018 začínáme cvičení na míčích s Kájou. V klasickém čase od 17 hodin v Orlovně. S sebou vhodné oblečení a obuv. Srdečně zveme i nové zájemkyně! … [číst dál...]

Nově spinning v orlovně!

Nově jsou v orlovně zařazeny lekce spinningu. Kapacita je omezená, máme k dispozici 8 spinningových kol, proto je nutná předchozí rezervace. Lekce probíhají na squashovém kurtu. Termíny: pondělí 18:30-19:30 h středa 19-20 h čtvrtek 17:30 - 18:30 h a 19 - 20 h Rezervace: … [číst dál...]

Svatováclavská noc v Orlovně

 Srdečně zveme všechny děti! Děvčata v 18 hodin v Orlovně a chlapci v 18 hodin na faře. Čtvrtek 27. 9. 2018.   S sebou: spacák, karimatku a teplé sportovní oblečení. … [číst dál...]

Videa z orelských akcí

Reportáž z orelské pouti odvysílala Česká televize: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1178166846-zpravy/218411013000819. Reportáž z orelské pouti shlédněte zde. Začátek v čase 3:45. Mše svatá a odhalení pamětní desky Orla - video.   … [číst dál...]

5.8.2018 – Pouť do Babic k poctě P. V. Drboly

[číst dál...]

Naše anketa

Jak se Vám líbí nový kurt na SQUASH?

Zobrazit výsledek anket

Loading ... Loading ...
Nejnovější komentáře